Ραδιόφωνο Live Επικοινωνία Χρήσιμα τηλέφωνα Φαρμακεία
Follow us
Σχολίασε την φωτογραφία 0 σχόλια
×

Με δυνατές συγκινήσεις ολοκληρώθηκε το “3ο Open Beach Tennis Τournament” – Νικητές οι Κουρζής / Μαχίνης

30/04/2024
356 Εμφανίσεις
0 Σχόλια

Με μεγάλη συμμετοχή (έλαβαν μέρος 10 ομάδες) και σκληρές μάχες στην άμμο ολοκληρώθηκε το “3ο Open Beach Tennis Τournament” που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 28/4 στις εγκαταστάσεις του «Beach Bar Mylos».

Οι συμμετέχοντες απόλαυσαν τα παιχνίδια, ενώ προσέφεραν και πλούσιο θέαμα στους φίλους του αθλήματος .

Την πρώτη θέση κατέκτησε το δίδυμο Γιάννης Κουρζής – Μάριος Μαχίνης, που επικράτησε 2-0 σετ στον τελικό απέναντι στους Γιάννη Τάλλαρο – Αντώνη Τσάτσιο, ενώ στην 3η θέση τερμάτισαν οι Βασίλης Τσουκαλάς – Στέφανος Διακονικολής.

Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στους διοργανωτές του τουρνουά, για την υψηλού επιπέδου οργάνωση αλλά και τις αγωνιστικές συνθήκες, που παρείχαν στους διαγωνιζόμενους, καθώς και στην Διεύθυνση του “Beach Bar Mylos ”, που όλα αυτά τα χρόνια φιλοξενεί το τουρνουά και στηρίζει το άθλημα.

Η ανωνυμία είναι το καλύτερο κρησφύγετο δειλίας και χυδαιότητας!