Πανηγύρια και στην Κω για τον Κυπελλούχο Ελλάδας Παναθηναϊκό

26/05/2024
1331 Εμφανίσεις
3 Σχόλια

Σε ένα παιχνίδι με δυνατές συγκινήσεις, ο Παναθηναϊκός κατέκτησε το Κύπελλο Ελλάδας, επικρατώντας του Αρη με 1-0, με γκολ του Βαγιαννίδη στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Όπως ήταν λογικό, οι φίλοι του Παναθηναϊκού πανηγύρισαν την μεγάλη τους αυτή νίκη σε όλη την Ελλάδα.

Στην Κω, αρκετοί ήταν οι φίλοι του τριφυλλιού, που παρακολούθησαν τον αγώνα στο "Da Luz" , πανηγυρίζοντας στο τέλος την κατάκτηση του τροπαίου, ενώ έδωσαν ραντεβού για το βράδυ της Κυριακής, για να δουν τον μεγάλο τελικό της Ευρωλίγκα, όπου ο Παναθηναϊκός θα αντιμετωπίσει την Ρεάλ.

Η ανωνυμία είναι το καλύτερο κρησφύγετο δειλίας και χυδαιότητας!