Ξεκίνησε τις εργασίες ο εργολάβος που υπέγραψε σύμβαση με το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Κω, ώστε να απομακρυνθούν τα φύκια από το λιμάνι του Μαστιχαρίου, όπως άλλωστε είχε δεσμευθεί τόσο ο Δήμαρχος κ. Νικηταράς, όσο και ο Πρόεδρος του Λιμ. Ταμείου κ. Αβρίθης στην συγκέντρωση διαμαρτυρίας που έγινε την Κυριακή στο Μαστιχάρι.
Ξεκίνησε η αποκομιδή φυκιών στο Μαστιχάρι
Η ανωνυμία είναι το καλύτερο κρησφύγετο δειλίας και χυδαιότητας!
Σχόλια 7
![Ανώνυμος 41%](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος 41%
03/04 - 12:06
41% πήρα και σας γράφω
γιατί γαυγίζετε, 41% μου έδωσε ο ελληνικός λαός και εσείς στην Κω 50%. Έτσι κι αλλιώς δεν καταλαβαίνετε ποιος φταίει για όσα γίνονται. Βρίστε το δήμαρχο και ξαναψηφίστε με![Ανώνυμος](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος
02/04 - 20:19
ΕΡΩΤΗΣΗ
ΚΥΡΙΕ ΑΒΡΙΘΗ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ;![Ανώνυμος ποδηλατας](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος ποδηλατας
02/04 - 17:53
ΠΑΛΙΟΣ
60% ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΩΣΑΤΕ.......................ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ![Ενεργος πολιτης](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ενεργος πολιτης
02/04 - 16:31
Μπραβο σας!
Το ειπατε και το κανατε!Βαλατε ολο το μερακι σας!Αγνωριστο θα γινει το Μαστιχαρι!Ανικανοι!![Ανώνυμος](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος
02/04 - 15:54
Οι Άχρηστοι
Αφού δεν ενδιαφέρονται για την πρόοδο τού τόπου τους,ας φύγουν νά πάψουν να υποβαθμίζουν το Μαστιχάρι. Υπάρχουν οικογένειες που ζουν και εργάζονται όλο το χρόνο εκεί. Παραιτηθηται τώρα!!!!!!![Ανώνυμος](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος
02/04 - 13:46
νωρις το ξεκίνησαν
μπράβο ρε... μέχρι να φύγουν οι τουρίστες θα έχετε τελειώσει. Απορία σοβαρή..... Αφού δεν το έχετε με τα έργα ΠΡΩΤΟΝ γιατί δεν φευγετε ? και ΔΕΥΤΕΡΟΝ γιατί θέλετε να φέρετε και άλλους τουρίστες ?Αφού η εικόνα της Κω είναι ένα χάλι. Μόνο για τους ξενοδόχους δουλεύετε ? Ποιους ξενοδόχους? Αυτούς που τα αρπάζουν και φεύγουν το χειμώνα και πάνε στην Αθήνα κτλ κτλ ?![Σπίτια σας](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Σπίτια σας
02/04 - 12:32