Ραδιόφωνο Live Επικοινωνία Χρήσιμα τηλέφωνα Φαρμακεία
Follow us
Σχολίασε την φωτογραφία 0 σχόλια
×

Οι υποψήφιοι όλων των παρατάξεων για την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου

01/09/2023
2373 Εμφανίσεις
3 Σχόλια

Ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι Περιφεριακοί Σύμβουλοι ανά εκλογική περιφέρεια και από τις 4 παρατάξεις.

Αναλυτικά:

ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι ανά εκλογική περιφέρεια:
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΡΟΔΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ)
  2. ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  3. ΑΛΑΚΙΩΤΟΥ – ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑΝΑ)
  4. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΑ
  5. ΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
  6. ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  7. ΒΕΛΙΑΔΗ ΕΛΛΗ
  8. ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  9. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ)
  10. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ)
  11. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
  12. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΒΑΛΑΝΤΗΣ
  13. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
  14. ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ
  15. ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  16. ΖΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ
  17. ΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  18. ΚΑΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  19. ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  20. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  21. ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  22. ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
  23. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ (ΡΟΔΟΥΛΑ)
  24. ΛΟΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ
  25. ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
  26. ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  27. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  28. ΜΠΑΡΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  29. ΜΠΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  30. ΜΠΑΦΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
  31. ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  32. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  33. ΠΑΤΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  34. ΣΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΡΑΦΑΗΛ
  35. ΣΤΑΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ( ΣΑΚΗΣ)
  36. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  37. ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  38. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  39. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  40. ΦΕΤΤΑΧ ΧΟΥΣΕΪΝ
  41. ΦΙΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
  42. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
  43. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΗ)
  44. ΧΑΤΖΗΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  45. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΩ
  46. ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΚΛΗΤΕΙΑ
  47. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  48. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
  49. ΚΟΠΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  50. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  51. ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
  52. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  53. ΣΑΡΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
  54. ΣΒΥΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  55. ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  56. ΤΟΥΜΠΑΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΤΑΜΑΡΑ
  57. ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  58. ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΛΥΜΝΟΥ
  59. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ – ΠΑΝΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
  60. ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  61. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  62. ΘΕΜΕΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ
  63. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
  64. ΚΑΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΑΝΝΑ
  65. ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  66. ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ
  67. ΣΤΑΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  68. ΧΙΟΥ ΜΟΣΧΑ (ΛΙΤΣΑ)
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΣΥΡΟΥ
  69. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΦΛΩΡΑ (ΕΦΗ)
  70. ΒΕΚΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
  71. ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
  72. ΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
  73. ΔΑΔΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
  74. ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  75. ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  76. ΦΩΤΕΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΘΗΡΑΣ
  77. ΑΡΤΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  78. ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  79. ΔΕΡΒΕΝΤΖΗ – ΓΑΒΑΛΑ ΡΑΜΠΕΛΙΑ (ΜΠΕΛΛΑ)
  80. ΖΑΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ)
  81. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  82. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
  83. ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  84. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΝΑΞΟΥ
  85. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ – ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  86. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  87. ΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
  88. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  89. ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
  90. ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΤΕΛΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
  91. ΣΙΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  92. ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΠΑΡΟΥ
  93. ΚΑΒΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  94. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
  95. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ
  96. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  97. ΤΡΙΒΥΖΑ ΜΑΡΙΑ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΜΥΚΟΝΟΥ
  98. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  99. ΚΟΥΣΑΘΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  100. ΜΠΡΙΓΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  101. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΘΗΝΑ
  102. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΑΡΠΑΘΟΥ- ΗΡΩΙΚΗΣ
    ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ
  103. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
  104. ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  105. ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ) ΜΗΛΟΥ
  106. ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  107. ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  108. ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ)
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΉ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΑΝΔΡΟΥ
  109. ΒΟΥΤΣΙΝΑ – ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΕΥΦΗΜΙΑ
  110. ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΝΝΑ
  111. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΚΕΑΣ – ΚΥΘΝΟΥ
  112. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
  113. ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  114. ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ) ΤΗΝΟΥ
  115. ΒΙΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  116. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ – ΑΣΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
  117. ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού του κ. Νικηφόρου Παπανικόλα για την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου είναι οι ακόλουθοι:

Παπανικόλας Νικηφόρος του Βασιλείου

ΑΝΔΡΟΥ

Παπαχρυσοστόμου (Φράγκος) Γεώργιος του Νικολάου

ΘΗΡΑΣ
Γαβαλάς Ελευθέριος του Ιωάννη
Γάκης Αντώνιος (Μητροπίας) του Σπυρίδωνος
Γκίκα Δέσποινα Ιωάννα του Πέτρου
Καλογεράκη Αμαλία του Μιχαήλ
Κάνουλας Νικόλαος του Γεωργίου
Μαρινάκη Αικατερίνη του Ελευθερίου
Μπουζαλάκος Αντώνιος του Δημητρίου
Χάλαρης Αντώνιος του Γεωργίου

ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Βασιλειάδης Κυριάκος του Βασιλείου
Ζηρούνης Μικές του Θεοδοσίου
Κοκκώνη Άννα του Γεωργίου
Παππά Σπεράντζα του Ευαγγέλου
Ρήγας Ιωάννης του Μιχαήλ
Ψαρά Μαρία του Νικολάου

ΚΑΡΠΑΘΟΥ-ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ
Ντεϊμεντές Παναγιώτης του Σπυρίδωνος
Πυλωνίτης Γεώργιος του Ιωάννη

ΚΕΑΣ-ΚΥΘΝΟΥ
Γρεβενίτη Ραλλού του Αλεξάνδρου
Μαρούλης Κωνσταντίνος του Αγγέλου

ΚΩ
Κάππας Νικόλαος του Ιωάννη
Κλήμη Μαρία Ειρήνη του Σακελλαρίου
Μαντιδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
Παπαζαχαρίου Μαρία του Ιωάννη
Σταθοπούλου Ευτυχία του Στυλιανού
Φρουντζάς Σταύρος του Δημητρίου

ΜΗΛΟΥ
Δεγαίτης Λεόντιος (Άκης) του Ιωάννη
Καραμπέτσου-Λιβανίου Αργυρώ (Συλβί) του Μιχαήλ

ΜΥΚΟΝΟΥ
Κουλούρη Αργυρώ του Αλεξάνδρου
Λυριστής Μηνάς του Ιωάννη
Συνοδινού Αγγελική του Μενελάου

ΝΑΞΟΥ
Βάβουλας Ιωάννης του Γεωργίου
Καπίρης Μιχαήλ Νεκτάριος του Σταμάτιος
Καρπούζη Δέσποινα του Ιωάννη
Πράσινος Ανδρέας του Ζανή
Σαλτερή Νάντια του Νικολάου
Σέργης Μιχαήλ του Σταματίου
Σπανού Σοφία του Θεοδώρου
Χωριανοπούλου Σταμάτα (Ματίνα) του Νικηφόρου

ΠΑΡΟΥ
Αναγνωστοπούλου Μαργαρίτα του Κωνσταντίνου
Κακλαμάνος Πάρις του Παναγιώτη
Κρητικός Αντώνιος του Νικολάου
Ρήγκος-Ζηττέν (Ραγκούσης) Ιωάννης του Ευστρατίου

ΡΟΔΟΥ
Αγγελάκου Νομική του Ζαχαρία
Αμερικάνα Ειρήνη του Μερκουρίου
Αντωνίου Μαρία του Θεοδώρου
Βασιλαράς Νικόλαος του Δημητρίου
Γεωργαλλίδης Γεώργιος του Δημητρίου
Γιασιράνης Παναγιώτης  του Γεωργίου
Κασιώτης Χρήστος του Νικολάου
Κονδράρου Βασιλική Ελευθερία του Ηλία
Κορωναίος Ιωάννης του Γεωργίου
Κουλούρη Ουρανία (Ράνια) του Αλέξανδρου
Κουτσογιάννη Δήμητρα του Αθανασίου
Κυπραίος Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Κυπριώτη Αφροδίτη του Ιωάννη
Κυπριώτης Μερκούριος του Κωνσταντίνου
Κωνσταντινίδη (Λαθουράκη) Μαρία του Σταύρου
Λαζαράκη Άννα του Νικολάου
Λύμουρας Παναγιώτης (Τάκης) του Κωνσταντίνου
Μάγκος Τσαμπίκος του Δημητρίου
Μακεντούδη (Κορδίνα) Αγάπη του Γεωργίου
Μακράκη Μαρία του Εμμανουήλ
Μανούσος Αλέξανδρος του Ιωάννη
Μαρκουτσάς Δημήτριος του Παναγιώτη
Μπούκλας Ηλίας του Κωνσταντίνου
Παπασταματίου Ιορδάνης του Σταματίου
Ποπόρου Βαρβάρα του Αριστοτέλη
Ροδίτης Μιχαήλ του Παναγιώτη
Σαββίδης Γεώργιος του Χαραλάμπου
Σαρρή Φλώρα του Μιχαήλ
Σταυλάς Ιωάννης του Ρούσσου
Σφυρίου Πρόδρομος του Εμμανουήλ
Τζουμάκας Στέφανος του Ηλία
Χατζηκαντής Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Ψυλλάκης Βασίλειος του Μόσχου

ΣΥΡΟΥ
Καραμολέγκος Αντώνιος του Στυλιανού
Λυγνού Μαρουσώ (Σούλα) συζ. Δημητρίου
Νέλλα Ευδοκία (Εύη) του Λάμπρου
Παπαμανώλης Γεώργιος του Νικολάου
Ρουσσουνέλος Αρτέμιος του Αντωνίου

ΤΗΝΟΥ
Γρηγοράκης Γεώργιος του Νικολάου

ΧΡΥΣΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

Η παράταξη «Ανοιχτοί Ορίζοντες» ξεκινάει και επίσημα την δυναμική της πορεία, για τις προσεχείς αυτοδιοικητικές εκλογές, με ένα νέο ήθος και ύφος στην αντιμετώπιση των τοπικών ζητημάτων.

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΠΕ ΡΟΔΟΥ (Ρόδος, Σύμη, Τήλος, Χάλκη, Καστελόριζο)
Αποστολίδης Αντώνιος
Αργυριάδου Φωτεινή – Χριστίνα
Βασιλειάδης Βασιλογιώργης Εμμανουήλ
Βολονάκη Ευαγγελία
Γιαννέτου Ιωάννης
Ηλιακόπουλος Παναγιώτης
Καραγιάννης Δημήτριος
Καραγιάννης Νεκτάριος
Κοσμίδης Γεώργιος
Κώστα Βασίλειος
Κώστας Αναστάσιος
Λυκοπάντης Γεώργιος – Σταύρος
Μαραβέλιας Χρήστος
Μαστορίδης Ιωάννης
Νικολίκου Μαρία
Πετρόπουλος Γεώργιος
Σαράντη Κατερίνα
Σωτηράκη Ξανθή
Τσουκαλάς Χρήστος
Φωταρά Καθολική
Χασάπης Νικόλαος
Χατζηκυριαζής Κυριάκος
Χατζημάρκου Πολυξένη (Πόλυ)
Χατζηστρατή Αγγελική

ΠΕ ΚΩ Κως, Νίσυρος)
Αξιώτης Νικόλαος
Καραναστάση Αικατερίνη
Κασσιώτη Διονυσία
Ματραπάζι Ζαμαρτίνα
Μαυρίδης Θεολόγος
Ντέλιος Δημήτριος
Πόγιας Μιχαήλ
Ραμπαούνης Βασίλειος
Στρατικοπούλου Αγγελική
Τσουκαλά Πηνελόπη
Χασαπλαδάκης Γεώργιος
ΠΕ ΚΑΛΥΜΝΟΥ (Κάλυμνος, Λέρος, Πάτμος, Αστυπάλαια, Λειψοί, Αγαθονήσι)
Βόλος Εμμανουήλ
Γιαννάρου Στυλιανή
Λάμπα Βασιλική
Μπιλλήρη Θεμελίνα
Τρικοίλη Αγγελική
ΠΕ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Η.Ν ΚΑΣΟΥ
Μαστρομηνάς Θεοδόσης

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΠΕ ΣΥΡΟΥ
Ανδριωμένου Κωνσταντίνα
Γουσγουνέλη Ειρήνη
Ζάρπας Αντώνιος
Μισκεδάκης Γρηγόρης
ΠΕ ΑΝΔΡΟΥ
Κακλαμάνης Ιωάννης
Κωνσταντινίδου Γεωργία – Ρομπέρτα
Παπαϊωάννου Χρυσαφούλα
ΠΕ ΘΗΡΑΣ (Θήρα, Ανάφη, Ίος, Φολέγανδρος)
Βενιανάκης Χρήστος
Νόκα Αρμάντο
Παγκαλίδης Κύρος
Τούλης Δημήτριος
ΠΕ ΜΗΛΟΥ (Μήλος, Κίμωλος, Σίφνος, Σέριφος)
Βέλλης Σταύρος
Καισαρίτη Φλώρα
Κάνας Αγγελέτος
ΠΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
Παπαλουκάς Ευθύμιος – Ορέστης
Σταυράκη Βασιλική
ΠΕ ΠΑΡΟΥ (Πάρος, Αντίπαρος)
Γρηγοράσκου Φίλια
Ρούσσος Κωνσταντίνος
Σταυριανός Εμμανουήλ
Φερεντίνου Στυλιανή
ΠΕ ΤΗΝΟΥ
Δημόπουλος Γεώργιος
ΠΕ ΚΕΑΣ – ΚΥΘΝΟΥ
Μαρτίνου Μαρία
Μαυρουδή Άννα
ΠΕ ΝΑΞΟΥ (Νάξος & Μικρές Μικρές Κυκλάδες, Αμοργός)
Απιδόπουλος Κωνσταντίνος
Βερύκοκκος Ελευθέριος
Γιαπαππά Μαρία
Θεωνάς Βασίλειος
Κατσώνη Αλεξάνδρα
Τζαννίνη Ζωή
Φραγκίσκος Μιχαήλ
Ψυχογυιός Παναγιώτης

ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού της ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ για την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου είναι οι ακόλουθοι:

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Νοτίου Αιγαίου ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

1. ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

2. ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΔΡΟΥ

3. ΑΒΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ΙΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΗΡΑΣ

4. ΑΡΓΥΡΟΥ ΧΡΥΣΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΗΡΑΣ

5. ΓΙΑΡΑΜΑΖΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΗΡΑΣ

6. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΘΗΡΑΣ

7. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΗΡΑΣ

8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΗΡΑΣ

9. ΓΟΥΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

10. ΚΟΤΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

11. ΜΑΙΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΕΜΕΛΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

12. ΜΑΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

13. ΡΗΓΑΣ ΜΙΚΕΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

14. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΜΜΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

15. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΠΑΘΟΥ-ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ

16. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ-ΗΡΩΙΚΗΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΣΟΥ

17. ΜΑΝΕΣΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΑΣ-ΚΥΘΝΟΥ

18. ΜΠΙΘΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΑΣ-ΚΥΘΝΟΥ

19. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΟΝΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩ

20. ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩ

21. ΜΑΜΜΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩ

22. ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩ

23. ΟΡΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩ

24. ΠΑΤΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

25. ΧΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

26. ΔΙΒΑΝΗ ΕΛΠΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΛΟΥ

27. ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΛΟΥ

28. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΛΟΥ

29. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

30. ΣΙΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ

31. ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΞΟΥ

32. ΜΑΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΞΟΥ

33. ΜΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΞΟΥ

34. ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΞΟΥ

35. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΑΡΟΥ

36. ΡΟΚΟΝΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΟΥ

37. ΑΒΔΕΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΝΑΣ ΡΟΔΟΥ

38. ΒΕΡΟΥΚΗΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

39. ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΥ

40. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

41. ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

42. ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΡΟΔΟΥ

43. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΡΟΔΟΥ

44. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΒΙΘΗΣ ΡΟΔΟΥ

45. ΖΗΣΙΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΟΔΟΥ

46. ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΟΔΟΥ

47. ΚΑΣΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΔΟΥ

48. ΚΟΥΠΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΡΟΔΟΥ

49. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΘΑΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

50. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

51. ΜΑΓΓΑΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

52. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΟΥ

53. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

54. ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

55. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

56. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΔΟΥ

57. ΠΟΤΗΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΟΥ

58. ΠΟΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΟΥ

59. ΣΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΟΥ

61. ΦΕΥΓΑΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

62. ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

63. ΦΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΟΥ

64. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΟΥ

65. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΟΔΟΥ

66. ΧΟΤΖΑ ΦΑΤΜΑ ΧΑΣΑΝ ΡΟΔΟΥ

67. ΖΕΠΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΡΟΥ

68. ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΡΟΥ

69. ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΥΡΟΥ

70. ΜΠΑΚΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΝΟΥ

71. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΗΝΟΥ


Η ανωνυμία είναι το καλύτερο κρησφύγετο δειλίας και χυδαιότητας!
Σχόλια 3
Ανώνυμος
Ανώνυμος 02/09 - 16:56
Άφθαρτος.
Απο τόσους υποψήφιους(κοιφηνες)!!! Θα ψηφίσουν τα δένδρα και τα ψάρια! Ρε αύριο αυτοί οι πολλοί θα τζακωνοντα στα συμβούλια μόνο για τιε παντελόνες τους!!! Η μήπως περιμένουμε και εργα????
Απορια
Απορια 01/09 - 23:37
Ψηφοφόροι
Όλα αυτά τα άτομα κυνηγούν την καρέκλα;; Γιατί για να μας σώσουν;; Αποχή και μαύροοοοοο.
Ανώνυμος
Ανώνυμος 01/09 - 18:44
!
Αυτό λέγετε οικογενειακή υπόθεση

Πρόσθεσε ένα σχόλιο

× ExpImage

ΕΞΟΔΟΣ