Αναγνώστης μας μετέφερε τα παράπονά του για την παιδική χαρά στο Πλατάνι, η οποία, μπορεί μεν να ανακαινίστηκε, ωστόσο οι αρμόδιοι έχουν αφήσει πεταμένα στο χώρο τα μπάζα και όποια παλιά αντικείμενα αφαίρεσαν, μένοντας διάσπαρτα και εκτεθειμένα στο χώρο.
Αναγνώστης: Ανακαίνισαν την παιδικά χαρά στο Πλατάνι, αλλά δεν μάζεψαν τα "μπάζα"
Η ανωνυμία είναι το καλύτερο κρησφύγετο δειλίας και χυδαιότητας!
Σχόλια 4
![Ανώνυμος](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος
10/02 - 23:46
Καλά να παθετε
Νικηταράς φορεβερ καλά να πάθετε ότι πιο άχρηστο έχει βγάλει το νησί![Ανώνυμος](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος
09/02 - 12:31
Μην παραπονιέστε.
Ξυπνήστε, σε ένα τριτοκοσμικό κράτος ζείτε, μην σαν κάνουν εντύπωση τέτοιες τσαπατσουλιές.![Ανίκανη](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανίκανη
09/02 - 12:22
Όλοι τους
Βρε πως κάνετε έτσι για λίγα μπάζα έλεος, χαχα λες και έχουν μαζέψει τα άλλα από τους φώτα που έχουν βάλει που δεν ανάβουν κιόλας πιο άχρηστη πεθαίνεις![Ανώνυμος](/UserImages/DefaultUserImage.png)
Ανώνυμος
09/02 - 12:08
Αγανάκτηση.
Τα σκυλιά αφόδευουν όπου να είναι!Ηλεκτρολόγοι, έλαιο χρωματιστές, υδραυλικοί. Ξυλουργοι, και ολα τα χειρονακτικά επαγγέλματα, βρωμίζουν το περιβάλλον αδιάκοπα! Κανένας έλεγχος πουθενά! Δυστυχώς επτωχευσαμαι απο πολιτισμό!!! Η κακιά μάς μοίρα!!!ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ